Усі батьки хочуть бачити свою дитину здоровою та щасливою. Саме тому вони з раннього дитинства прищеплюють діткам любов до спорту й активного способу життя. 

Вже з 4-5 років хлопчики й дівчатка починають відвідувати різні спортивні секції. І на батьків лягає велика відповідальність: саме вони повинні вміти виявити природні таланти малюка й вибрати наставника, який зможе розвинути здібності дитини, привчити до праці й терплячості в досягненні поставлених цілей.

Якщо перед вами виник непростий вибір – який вид спорту вибрати для сина або дочки – приходьте на тренування у ФК «Football City». Ви переконаєтеся в тому, що футбольні тренування гарантують вашій дитині відмінну фізичну підготовку, виховають вольовий характер, дисциплінованість і стануть стимулом до ведення здорового способу життя.

Крім того, футбол – найпопулярніший і перспективніший вид спорту, який з дитячого хобі може перетворитися на високооплачувану професію.

Переваги

Заняття у футбольній секції – це справжні комплексні тренування для вашої дитини.

Професійний підхід

Розвиток таланту

Найкращі умови

Дружня команда

Ми пропонуємо

Якщо ви шукаєте для своєї дитини найкращу школу футболу в Києві, запрошуємо до нашої команди!
Групові та індивідуальні заняття з досвідченими, креативними, доброзичливими тренерами. Можливість воротарських тренувань у найкращій школі воротарів Києва. Участь у національних змаганнях.
Додаткові тренування на піску з тренером по тхеквондо (силові й координаційні вправи). Щотижневі ігри в міських чемпіонатах. Міжнародні турніри в Європі.

Поширені запитання

Про все, що вас хвилює

Записатися на тренування