Чому індивідуальні тренування з футболу дійсно важливі?

індивідуальні тренування з футболу

Що спільного у кращих футболістів світу? Так, такі, як Кріштіану Роналду, Ліонель Мессі та Кевін Де Брейне, мають неймовірний природний талант. Але щоб бути ще кращими, вони також сумлінно працюють над собою.

Трудова етика Роналду не потребує представлення. Гаррі Кейн каже про те, що часто залишається після тренувань, щоб відточити свою майстерність. Девід Бекхем годинами наполегливо практикував штрафні удари.

Всі ці люди максимально використовують свої таланти, тому що вони тренуються й індивідуально, і як частина команди. Ось чому важливі не тільки командні, а й індивідуальні тренування з футболу.

Індивідуальні тренуванняце можливість зосередитися на слабких місцях

У командному середовищі тренеру часто доводиться концентруватися на проведенні тренування для 10-25 осіб. Не завжди виходить приділити гравцям особливу увагу й максимально відпрацювати саме вразливі місця кожного з них. Індивідуальні тренування  дають футболісту можливість зробити це. Якщо людина знає, що у неї виникають труднощі, наприклад, коли справа доходить до прострілу лівою ногою, можна і треба використовувати свій особистий час для усунення цієї слабкості.

Самонавчання та індивідуальні тренування з тренером дозволять гравцеві працювати виключно в певних областях гри. Це допоможе позбутися слабких місць і вдосконалити навички, у яких дитина вже досягла певного рівня. Так само, як Бекхем і його штрафні удари.

Індивідуальне тренування допоможе вийти гравцеві із зони комфорту

Гравці, які просто виконують те, що в них добре виходить, часто досягають межі, яку вони не можуть подолати, щоб покращити свої вміння, не ризикуючи. Ми називаємо це грою в зоні комфорту.

Деякі діти бояться ризикнути в командному середовищі. Вони можуть не захотіти спробувати виконати марсельську рулетку або еластіко тільки через страх, що якщо щось не вийде, це призведе до негативної реакції їх товаришів по команді або батьків, які присутні на тренуванні.

Тренування поза командними футбольними заняттями усуває цей ризик і страх невдачі. Коли гравець працює сам по собі або індивідуально з тренером, ніхто сторонній не може судити про його успіхи й промахи.

Індивідуальне навчання допомагає гравцеві вийти зі своєї зони комфорту. Це дає футболісту можливість опанувати нові навички та стати досить впевненим, виконуючи їх на командному тренуванні.

Індивідуальні тренування подовжують час навчання

Чим більше людина щось практикує, тим кращою вона стає. І це особливо правильно стосовно футболу. «Футбольний тиждень» гравця обмежується двома-трьома тренуваннями та, можливо, участю в матчі. Цього недостатньо для значного прогресу дитини.

Якщо футболіст хоче стати найкращим, він повинен докласти зусиль для вдосконалення. Індивідуальне тренування означає, що дитина проводить більше часу, займаючись футболом, і цей додатковий ігровий час тільки зробить її більш майстерною в улюбленій грі.

Командні тренування в ФК «Football City» Київ завжди проходять з максимальною увагою наших тренерів до кожної дитини. Наше завдання –  розкрити талант, навчити любити футбол і не боятися приймати відповідальні рішення. Але якщо вашій дитині необхідні індивідуальні тренування з футболу з дитячим тренером для того, щоб побороти невпевненість в собі, поліпшити певні навички, перемогти слабкі місця або вдосконалити свої сильні сторони, ми із задоволенням допоможемо їй!