Користь футболу для дітей: чому варто віддати дитину на футбол

ФК Футбол Сіті Гідропарк

Яка спортивна гра найулюбленіша у всіх хлопців? Ну звичайно ж, футбол! Цей вид спорту люблять мільйони вболівальників по всьому світу, у футбол із задоволенням грають люди різного віку, а професійним гравцям він приносить славу, повагу і достаток. Це не лише популярна, але й корисна гра, особливо для дітей.

Навіть якщо на ваша дитина не стане професійним футболістом, заняття футболом однозначно будуть корисними для неї. І не лише для фізичного розвитку, як багато хто думає, але й психологічного та інтелектуального.

Вплив футболу на фізичний розвиток дитини

Заняття у футбольній секції – це справжні комплексні тренування для вашої дитини. Адже під час підготовки до гри та на матчі хлопці виконують безліч найрізноманітніших вправ: стрибки, прийоми з м’ячем, розтяжка, а також різні види бігу (звичайний, з прискоренням, приставним кроком, спиною вперед). Усе це сприяє загальному зміцненню організму й серцево-судинної системи, а також поліпшенню координації рухів, підвищенню сили та витривалості. Під час занять футболом спалюється більше калорій, ніж у будь-якому іншому виді спорту, тому юні футболісти вже з дитинства мають красиву рельєфну фігуру.

Соціальна та інтелектуальна користь футболу

Але користь дитячого футболу не обмежується поліпшенням фізичних даних. Футбол – це передусім командна гра, тобто він розвиває уміння працювати в колективі, сприяє формуванню навичок планування, відповідальності за свої дії, виховує характер і лідерські якості, завзятість у досягненні поставленої мети.

Футбольні змагання – це не завжди перемоги, бувають і поразки. Усвідомлення того, що для успіху потрібні праця та наполегливість, а перед невдачами не треба відступати, стане в пригоді вашій дитині не лише на футбольному полі, але й в житті.

Футбол – це гра, під час якої треба уміти швидко оцінювати ситуацію та приймати рішення. Тому заняття футболом також розвивають розумові здібності дитини, уважність, стратегічне й тактичне мислення.

Користь футболу для дітей очевидна). З точки зору фізичного розвитку заняття футболом зміцнюють організм і позитивно впливають практично на всі групи м’язів. Ну а гра в колективі й командний бойовий дух виховують характер юних спортсменів.

Якщо ви особисто хочете переконатися, що футбол – чудовий вибір для вашої дитини, запрошуємо вас у дитячий футбольний клуб ФК «Football City» Київ.