Один день з життя дитячого футбольного тренера

Головний тренер ФК Football City

Ваші діти вже вчаться грати у футбол під чуйним керівництвом дитячого футбольного тренера? Або ви тільки збираєтеся знайти професіонала, якому зможете довірити свою дитину? Вам, напевно, цікаво, як проходить день дитячого футбольного тренера, адже багатьом ця професія здається безтурботною та зовсім не складною. Тренери ФК «Football City» розкажуть вам про звички й правила, які допомагають нам бути хорошими наставниками для ваших дітей).

Ми насолоджуємося великою кількістю сну.

Ви, звичайно ж, знаєте, наскільки негативно впливає на фізичне й психічне здоров’я неякісний сон. Коли ми не висипаємося, наша продуктивність протягом дня знижена, ми погано зосереджуємося  та швидше втомлюємося. А ще надто емоційно реагуємо на речі, які, можливо, і не заслуговують такої бурхливої ​​реакції.

Якщо ваша дитина налаштована бути хорошим футболістом, їй потрібно багато спати. Так само, як і дитячим футбольним тренерам. Ми хочемо бути бадьорими вранці та на 100% енергійними весь день, тому дбаємо про те, щоб спати достатньо.

Ми прокидаємося вчасно  й обов’язково снідаємо.

Ви не знайдете хорошого дитячого футбольного тренера, який валяється в ліжку до обіду. Або такого, який виходить з дому, не поснідавши. Коли ви в хорошій формі, здорові й любите свою роботу, як ми, ви прагнете щоранку виходити на вулицю в гарному настрої та в очікуванні, що нового й цікавого принесе цей день. Неможливо бігати кілька годин з командою життєрадісних дітлахів, якщо ви добре не поснідали. Корисний сніданок дає нам необхідну енергію, щоб якісно провести ранкове тренування з вашими дітьми. І так, у нас відмінні обіди та вечері!

Ми займаємося спортом.

Кожен хороший футбольний тренер виконує безліч вправ на додаток до всіх тренувань, які він проводить з дітьми. У нас просто не буде сил і енергії, необхідних для гри у футбол із захопленими хлопцями, якщо ми не будемо підтримувати відмінну фізичну форму. Чим витриваліший тренер, тим краще він зможе навчити своїх дітей відмінним навичкам гри у футбол. Ось чому багато хто з нас насолоджується приємною ранковою пробіжкою перед роботою).

Ми готуємося до кожного тренування.

Просто прийти на тренування і потім на місці вирішувати, що робити – це безглуздо. Ми заздалегідь готуємося до тренування кожної вікової групи. Продумуємо вправи та ставимо перед собою цілі, яких хочемо досягти з дітьми під час заняття.

Ми ніколи не запізнюємося.

Ти ніколи не станеш футбольним професіоналом, якщо не будеш надійним. Ми багато працюємо, тренуємося, граємо. І завжди вчасно приходимо на кожне тренування та зустріч. Крім того, батьки повинні зробити все можливе, щоб їхня дитина теж не спізнювався на тренування й матчі.

У нас є почуття гумору!

Дитячі футбольні тренери люблять дітей і люблять жартувати разом з ними. Чим веселіші та цікавіші наші заняття з футболу, тим краще вчитимуться ваші діти. Тож не дивно, що наші хлопці так добре ладнають з тренерами й дійсно дуже люблять тренування.

Якщо ваша дитина любить футбол і хоче стати частиною дитячого футбольного клубу «Football City», ми будемо раді зустрітися з вами. Запишіться на безкоштовне пробне тренування, і ви переконаєтеся в тому, що наші тренери дійсно допоможуть вашій дитині перейти на новий, професійний рівень.